״אִם תִשְאַל אֶת הַהַר מִנָין גוֹבְהו?
יַעַנְך – מְעוֹמֶק הַגָיא״
.

סִינַי - מַסָע אֶל עוֹמֶק הַשֶקֶט

מפגש עמוק ואחר בן חמישה ימים בהר הגבוה בסיני באמצעות לימוד חוויתי של שיטת נעמי גולדברג משולב בטיולים קלים והרבה שקט.

תאריך ומקום יפורסמו בקרוב

לפרטים נוספים ושריון מקומך:

**זהו ריטריט אינטימי המיועד לקבוצה של עד 10 משתתפים בלבד
***  לכל שאלה  שלחו לי הודעת וואטסאפ

אודות המסע לסיני

ההר הגבוה בסיני (אזור סנטה קטרינה) הינו בית עבורי מהרגע הראשון שזכיתי לבוא בשעריו. הדממה, היופי ועוצמת ההרים הם מקום מופלא לטיול וללימוד ולפגוש את עצמנו.

במשך 5 ימים נפתח את הבוקר בבוסתן בשיעור שיאפשר הכרות עם שפת היקום וכיצד לרתום אותה לריפוי כשהכלים הם הגוף שלנו, גאומטריה מקודשת והשימוש בשיטת פרחי נעמי המהדהדים אל הגוף באין סוף דרכים. 

בלימוד עדין במקום כה שקט ועוצמתי, אנו קולטים דרך החוויה הרבה יותר מאשר בכיתה רגילה. סדנה זו היא חלק מקורס, אך גם אפשר להגיע רק אליה.

לאחר הלימוד וארוחת הבוקר, נצא לטיולים בסביבה. קלים ואפשריים לכל אחד ואחד. ויהיה מספיק זמן לאי-עשיה מבורכת, לזמן של כל אחד עם עצמו.

מה תמצאו בתוכנית המסע?

ניפגש בגבול ב 07:00 ונחצה יחדיו את הגבול שם תחכה לנו מונית מקומית וניסע לכפר סנטה קתרינה עם עצירה קטנה בחוף לטבילה וארוחת בוקר.

אחרי שנגיע לכפר, ונעמיס את הגמלים, נעלה בנקב אבו ג'יפה ונצלול אל הדממה. לפנינו הליכה של כשעתיים שבתחילתה עליה בשביל גמלים. עולים לאט לאט כ 45 דק'.

היום הראשון הינו להגיע, לנוח היטב, להתבשם מהכוכבים וממרק נפלא. ואנו כבר ביחד.

ביום שני נתחיל את הבוקר במתיחות מרידיאנים וככל שתוכלו לספוג, נפגוש את הבסיס לשיטתי שעובר דרך חוקי המגע, שהנם חוקי היקום והשקט ובמהלך היום נצא לטיול קל אל הבריכות.

ביום שלישי, נתחיל את הבוקר בשיעור, נמשיך להליכה לפארש אבו מחשור ונבלה את החלק הבא של היום במרבץ סלעים נפלא וא. צהריים בשטח.

ביום רביעי, אחרי שיעור הבוקר, נטפס, מי שירצה, לג'בל עבס באשה. כי אין כמו לצפות בנוף הקדומים מהפסגה. מי שיבחר להישאר, יכול לנוח בבוסתן ולטבול בבריכה שבתוכו.

ביום חמישי, שוב נתחיל עם שיעור מסכם ולקראת צהריים נתחיל לרדת לכפר ומשם ללילה אחרון בים.

בשישי בבוקר ניסע לגבול ונחזור כל אחד לביתו עם המון שקט והתרוממות הרוח.

מה עוד חשוב שתדעו?

עלות המסע 2900 ש"ח. מקדמה של 900 ש"ח יש להעביר כדמי הרשמה ואת השאר במזומן כשניפגש בגבול. המחיר כולל את המסים  בסיני וכל עלות הטיול, כולל לילה אחרון בחוף, 

 

המחיר אינו כולל את תשלום אגרת המעבר שמומלץ לשלם באתר לפני שמגיעים לגבול

 

מה קורה אם ארגיש לא טוב? היכולות שלי כמרפאה עומדות לרשותך. במקרה הצורך, אנו במרחק של כשעה מהכפר בו יש בית חולים, והיציאה מהבוסתן תהיה על גמל. כמו כן, אין קליטה בהרים, אבל אפשר לצלם בלי סוף…

 

מה רמת הקושי? טיול בהר הגבוה בסיני כולל הליכה בגאיות ובהרים. נצעד במסלולים יפים ומאתגרים במידה, שמאפשרים הליכה איטית, שהייה בנוף הקדומים ואפילו טיפוס להר לתצפית. את המסלולים ניתן לשנות בשטח בהתאם ליכולת ההליכה של המשתתפים. תמיד אפשר גם להישאר סביב הבוסתן ופשוט להיות עם המדבר. בחירה מופלאה.

 

מה אוכלים? ירקות, פירות טחינה, גבינה, טונה וארוחה חמה ומזינה בערב. בקשות מיוחדות בנושא תזונה, כדאי לספר לי שנוכל להתאים לכם

 

היכן ישנים? בבוסתן יש 2 חדרים מאבן, זולה מקורה והמון מרחב בו אפשר לפרוש מזרון ולישון. יש להביא שק"ש, ובמקום שמיכות בשפע אם יהיה קר

 

האם נהיה גם בים? נהיה בים בלילה האחרון לשהותנו בסיני ולקראת שעות הבוקר המאוחרות ננוע לגבול וניפרד לשלום באילת.

לפרטים נוספים ושריון מקומך:

**זהו ריטריט אינטימי המיועד לקבוצה של עד 10 משתתפים בלבד
***  לכל שאלה  שלחו לי הודעת וואטסאפ

אנשים שיצאו איתי לריטריט מספרים ש…

אודות נעמי

ילדה בת 63. חיה את הטבע כל חיי וביתי הינו בין הרי הסלע הקדומים, בין גבישי הקריסטל והפרחים ועם משפחת האדם. כ 36 שנים שאני מטפלת ומלמדת.

התחלתי מזן-שיאצו, ותמיד לימדתי בדרכי ישר מהבטן. אחת המורות הטובות שיש.במהלך השנים הסכמתי לפתח את מה שרצה לעבור דרכי וזיככתי לכדי שיטה סדורה ועם זאת אינטואיטיבית וספונטנית בה אנו משחקים 'בגן המשחקים של אלוהים' בפרחים, קוביות וכדורים וצורות נוספות, בתנועה ובצלילים. את כל אלו נמזוג בעדינות לתוכנו במסע שלנו וניזכר במה שידענו פעם מזמן… הוא קיים.

את סאלם, מרפא מופלא ואח ליבי, פגשתי ב 2004 ומאז צעדנו יחדיו בכ 70 מסעות לבד או עם קבוצות. הוא ילווה אותנו גם במסע זה. 

״כולנו חייבים לעבוד כדי להפוך את עולמנו זה שיהיה ראוי לילדיו״   (פבלו קזלס)

מחכה למסע המשותף שלנו, באהבה

נעמי גולדברג

לפרטים נוספים ושריון מקומך:

**זהו ריטריט אינטימי המיועד לקבוצה של עד 10 משתתפים בלבד
***  לכל שאלה  שלחו לי הודעת וואטסאפ