פרחי נעמי

״הַדָּבָר הַיָּחִיד שֶׁקַּיָּם מִבְּחִינָתִי הוּא הִתְהַלְּכוּת בִּדְרָכִים שֶׁיֵּשׁ בָּהֶן לֵב, בְּכָל דֶּרֶךְ שֶׁיֵּשׁ בָּהּ לֵב. שָׁם אֲנִי מִתְהַלֵּךְ, וְהָאֶתְגָּר הַיָּחִיד הָרָאוּי בְּעֵינַי הוּא לִגְמֹעַ אוֹתָהּ לִמְלוֹא אָרְכָּהּ.״ (דון חואן)

פִּרְחֵי נָעֳמִי מהדהדים עם ערוצי האנרגיה בגוף

אפשר לדמות ערוץ אנרגיה לכלי נשיפה כגון חליל ובתוכו זורמים הצלילים המשפיעים על איברי גוף, רגשות, מחשבות וכו'. בכל כלי נגינה שכזה אפשר לנגן בכמה אוקטבות, וכל אוקטבה כמו נוגעת ברובד אחר ומשפיעה עלינו ברובד הפיזי, הנפשי, רגשי וכו'.

הפרחים המהדהדים עם ערוץ אנרגיה ספציפי (למשל ריאות) משפיעים על מגוון האוקטבות בערוץ (6) ויש קלף המשלב את כל הפרחים יחדיו לנגן את הסימפוניה.

לכל פרח מחוברת מילה אחת המבטאת את נושא ההדהוד לגוף, כמו גם חותם קולי, שהינו שירה מקודשת עם כוונה המטמיעה את אנרגיית הפרח בערוץ האנרגטי.

איך משתמשים בפִּרְחֵי נָעֳמִי?

הקלפים בנויים בצורה כזו שבכל ציור פרח הוטמע התדר האנרגטי ובכך מתאפשרת עבודה עימם במספר דרכים

  1. להחזיק את הקלף על הגוף.
  2. להקשיב לחותם קולי המטמיע את הפרח בהילה ופותח בעוצמה את הזרימה בגוף.
  3. להכין מים עם תדר הפרח על ידי הנחת כוס מעל קלף הפרח ושתייתם (המים לא נשמרים לאורך זמן).
  4. להכין שמן עם תדר הפרח או הפרחים. התדר נשמר במשך שנים.

על פרחים ושירה מתוך התבוננות אישית

מגיל מאד צעיר נמשכתי לפרחים, ועד גיל 20 הפכתי למגדיר פרחים מהלך. לא הייתה לי מנוחה אם לא ידעתי מה שם הפרח ושם משפחתו.

כשהייתי בת 30, בטיול במדבר, הגיש לי מישהו פרח ואמר תרגישי. אותו מפגש ראשוני עם הפרח, עם שמו, הפך לתחושה מורגשת ולזרימה בערוץ האנרגיה של הלב. 

באותו הרגע הבנתי את העוצמה של תדר הפרחים. אמרתי לעצמי שכמו שבאך יצר את פרחי באך באנגליה, גם בפרחי הבר של ארצנו מסתתרות יכולות ייחודיות 

זה לקח הרבה שנים בהן עסקתי במחקר, איסוף והקשבה לפרחים, הבנת האוקטבות והקשבה דרך האוקטבות השונות.

בגיל 21 חליתי בסרטן בגרון ולא יכולתי לדבר במשך 3 חודשים. הקול שחזר אחרי כן, להפתעת הרופאים היה צלול. תמיד אהבתי לשיר, אבל לפני כ-25 שנה, בסדנה במדבר, נפתח קולי לשירה מסוג אחר. אפשר לומר שירה מתוקשרת, יש האומרים שירה אינדיאנית, ומנחת הסדנה אמרה לי שהכלי המרכזי שלי להביא ריפוי בחיים אלו הינו הקול.

אמירה זו יחד עם מפגש קולי עם צבי, ששר לי בשפתו ושרתי לו…. רגע מכושף שנמשך דקות ארוכות, היה מה שנחוץ כדי שאזכור את המשפט הזה. קולך הוא הכלי.

אבל הכלי שלי, אותו למדתי ותרגלתי במשך שנים, הוא זן-שיאצו. מגע מהמהות. הייעוד שלי הוא ללמד אנשים לגעת. כך חשבתי, כך עברו השנים. ובתוך ימי הקורונה, כאשר טיפלתי במטופלת במצב קשה מאד, נתתי לקול להוביל, ומאותו הרגע הסכמתי לתת לקולי לרפא. יכולתי לכוון אותו במדויק, כמו לייזר לאיברים או ערוצים אנרגטיים, או שדה ההילה שהשתבש בעקבות חיסון הקורונה.

כל התמונה התחברה. היה פשוט לחבר בין הפרחים ובין אותם חותמים קוליים שעברו דרכי. ועכשיו כשהכל נאסף, הוקלט,הוכן והונגש ניתן להאזין בלופ לצלילים שלוקחים את הפרח פנימה. להילה, לערוץ האנרגטי המתאים.

חותם קולי לאחדות הלב

איך מתחברים לכל הטוב הזה?

ערכת הקלפים נגישה לכל מי שמחפש כלי ריפוי נגיש, קסום ומיוחד שיחכה לו, לכל צורך, בבית. הערכה מאפשרת לכם לעבוד עם פרח יומי/שבועי באמצעות החותם הקולי והכנת התמציות בשמן או מים. 

בערכת קלפי פרחי נעמי יש את כל המידע הנחוץ, דרך חוברת הסבר עם גישה לברקודים להרחבה.

כדי לקבל מענה נוסף לכל שאלה בדרך, תוכלו להצטרף לקבוצת הווטסאפ, לשאול שאלות ולקבל תמיכה והרחבה.  ומה ההשקעה שלכם?
הערכה נמכרת במחיר השקה ב-440 ₪ (במקום ב-600 שח)

הערכה שלך מחכה לך כאן

המתנה