״הַגּוּף אוֹמֵר מָה שֶׁמִּלִּים אֵינָן יְכוֹלוֹת לוֹמַר.״ (מרתה גרהם)

קורס מסע אל מגע במרחב הנע

הספר-מסע-אל-מגע-במרחב-הנע

ערכה הכוללת את הספר והקורס השלם של  שיטת נעמי אשר נועדה להקנות לך את יסודות הלימוד והכלים הדרושים על מנת לחבר מגע ותודעה לריפוי הוליסטי מעבר לזמן ומרחב

אודות מסע אל מגע במרחב הנע

מהו השביל אל הלב?

מהי הספירלה שמלווה אותנו בכל מקום?

איך להביא לחיינו ריפוי באמצעות תרגול פשוט שמתאים ליום יום?

את התשובות לשאלות אלו והרבה אחרות תקבלו בספר והקורס הדיגיטלי "מסע אל מגע במרחב הנע".

עם הרכישה תשלח אליכם הביתה עם שליח ערכה הכוללת את הספר ״מסע אל מגע במרחב הנע״ – 172 עמודים של עקרונות שיטת נעמי – וכן את הקורסים הדיגיטליים הבאים (אליהם תהיה לכם גישה באמצעות סריקת QR CODE מתוך הספר):

 • זן שיאצו | הבסיס למגע מרפא
  קורס המתאים למטופלים ומטפלים המרחיב את הגישה הטיפולית במגע לאופקים חדשים. אוצר בלום של 'איך עושים זאת נכון' עבור המטפל ושידרוג יכולת התקשורת במגע עם הזולת.
  11 שיעורים המלמדים את עקרונות תורת הזן-שיאצו – לחץ שווה, חיבור לאדמה, תנועה ספירלית והתמקדות ועוד-  ומדריכים כיצד לעבוד במנחי הגוף השונים.

   

 •  מודל הספירלה | השפעת גיאומטריה מקודשת על מערכת המרידיאנים
  הקורס  מציג את ״מודל הספירלה״ כפי שנגלה בפני, פורש את ההיגיון מאחוריו ומזמין אתכם להתחיל 'לשחק' בגן המשחקים של היקום.
  11 שיעורים המנגישים בפשטות את הגישה היחודית של מודל הספירלה המחברת בין מגע ותודעה, ומביאה אל עולם המרידיאנים, ערוצי האנרגיה בגוף, תודעה של תבניות אור גאומטריות וצבעים משולבים זה בזה.

   

 • מתיחות מרידיאנים | השילוב של מגע ותודעה
    6 שיעורים המתמקדים במתיחה של זוגות של מרידיאנים ופיתוח היכולת שלנו לשפר את המתיחות וזרימת הצ׳י בגוף בעזרת כדורי אור. הקורס כולל הסברים פשוטים על מהות המרידיאן, על מה הוא אחראי בגוף, ומכאן – למה הוא יכול לעזור כשמתמידים במתיחות.

   

 • הדמיות רב ממדיות של מודל הספירלה למרידיאנים השונים.
  בסוף הספר, אחרי שלמדתם את מודל הספירלה מובאים בפניכם הדמיות רב-ממדיות לשילובי הגאומטריות של מודל הספירלה, בליווי נגינת חליל. אפשר לצפות, לחוש כיצד זה משפיע עליכם ולהבין ויזואלית מהם 'תבניות אור המשולבות זו בזו'.

הדמיה גאומטרית למרידיאן הכליות

הספר-מסע-אל-מגע-במרחב-הנע

להזמנת הספר והקורס עם שליח עד הבית

על מה מתבססת ערכת מסע אל מגע במרחב הנע?

התחלתי ללמד זן-שיאצו ב 1993. תלמידי תמיד אמרו לי שמה שאני מלמדת אינו כתוב בספרי השיאצו. לכן, יצאתי למסע לכתיבת ספר משלי. אשר יצא בשנת 2001 ועסק  בזן-שיאצו .
החל משנת 2004 התפתח בתוכי כלי מרפא חדש. מודל הספירלה. מודל זה מביא חיבור של צבע, גיאומטריה מקודשת ותמיכה ספירלית לכל מרידיאן ומרידיאן בגופנו. מודל זה מאפשר דיוק רב יותר באבחון ומכאן טיפול מאד עוצמתי. זהו כלי המביא תוצאות בפשטות ובמהירות.

הערכה שלפניכם – מסע אל מגע במרחב הנע – כוללת את המהדורה העדכנית של הספר אשר יצא בשנת 2020 ומכיל את כל עקרונות שיטת נעמי. תקבלו בפורמט כתוב ובקורסים דיגיטליים  את הכלים בהם אני נעזרת ואותם אני מלמדת במשך 35 שנה. 

 

מה ההשקעה שלכם? 

ההשקעה שלכם בספר ובקורסים הנלווים הינה כעת : 390 שקלים בלבד. 

תלמידים שפגשו את תוכן הקורס מספרים

להזמנת הספר והקורס עם שליח עד הבית

אודות נעמי

נעמי גולדברג היא מורה, קוסמת, סופרת. מוצאת דרך ומפתחת שיטת נעמי. ב- 35 שנים האחרונות היא חולקת את יכולות הריפוי העוברות דרכה במגע, צליל תנועה ותודעה. בדרכים הפשוטות בהן היא מלמדת היא מזכירה לנו את תדר הלב.  כמאסטרית של זן שיאצו, במהלך עבודה רבת שנים במדבר סיני ובטבע הפראי של ארץ ישראל,  היא פיתחה את שיטת נעמי המבוססת על זן שיאצו, גיאומטריה מקודשת (מודל הספירלה) ועל יכולות הריפוי של פרחי בר ארץ ישראלים המהדהדים עם מערכת המרידיאנים שבגופנו.  במהות הפשוטה של שיטתה מדובר בהסכמה שלנו להקשיב לאדמה וללבנו.
הטבע הינו ביתה השני ובהנחייתה יהפוך לבית עבורכם.